U14 - ŠŤASTNÁ VÝHRA
07. 03. 2023

AFK SLAVOJ PODOLÍ PRAHA - SK ŠESTAJOVICE 4:3 (0:0)
Poslední zápas v zimní přestávce jsme odehráli proti týmu SK Šestajovice. Zápas byl velice vyrovnaný, šance byli na obou stranách, jen chybělo přesnější zakončení. Měli jsme dobrý pressig při rozehrávce soupeře, který se na naší půli dostával především dlouhými míči. Poločas utkání 0:0.
Do druhé půle jsme chtěli zpřesnit zakončování a i pohyb při rozehrávce od naší brány. Bohužel, první gól zápasu vstřelil soupeř. Jsem moc rád, že nás to nezlomilo a dokázali jsme velice rychle skóre otočit. Pět minut před koncem bylo skóre vyrovnané 3:3, když se smolně odrazil míč k soupeři v našem vápně. Naštěstí jsme měli více štěstí my a ještě v poslední minutě se nám podařilo vstřelit čtvrtý gól.
Kluci ukázali herní kvalitu a i přes nepříznivý začátek se nevzdávali a makali až do samotného závěru.

Střelci: Tomáš Velek, 2x Hugo Tetzeli, Štěpán Chylík